Sutvarkykite savo inžinerines šildymo ir vėsinimo sistemas ir sumažinkite energijos sąnaudas bei eksploatacijos išlaidas

Trys pagrindiniai raktai užtikrinantys kiekvienos vandeninės šildymo
ar vėsinimo sistemos efektyvų, o kartu ir ekonomišką darbą:

  • Projektiniai srautai turi patekti į visus šildymo ar vėsinimo prietaisus;
  • Slėgio skirtumas reguliavimo vožtuvuose turi kisti nežymiai;
  • Sistemų sujungimo taškuose srautai turi būti suderinti.


Sildymo_ir_vesinimo_sistemos
Praktikoje, statant naujus pastatus ir montuojan inžinerines sistemas, šiai dienai tai pasiekti nėra labai sudėtinga. Projektai daromi kruopščiai, naujos kartos reguliavimo vožtuvai, tokie kaip „TA-Modulator“ nebijo slėgio skirtumo svyravimų sistemoje, jų reguliavimo charakteristika lygiaprocentinė (EQM – Equal Percentage modified) leidžia užtikrinti ne tik stabilų reguliavimą, bet kartu ir nemažus energijos sutaupymus.
Tačiau veikiančiose sistemose, kuriose sumontuoti paprasti dvieigiai vožtuvai, tai atlikti nevykdant dalinės inžinerinių sistemų rekonstrukcijos – neįmanoma. Tačiau kaip rodo praktika, visgi verta. Aišku, tam reikia atlikti sistemų auditą ir identifikuoti problematiškas vietas. „IMI Hydronic Engineering“ gali pasiūlyti ir tokias paslaugas.
Pagrindinė tokių sistemų problema yra netinkamas srautų hidraulinis suderinamumas, kuomet gamybos pusėje t.y. šilumnešio srautas katilinėje ar čilerinėje neatitinka su vartojimo puse t.y. srautu, kuris paduodamas į sistemą – šildymo ar vėsinimo prietaisus. Toks neatitikimas pablogina katilų ar čilerių darbą, nes ∆T yra per mažas
ir tai tiesiogiai įtakoja energijos koeficientą COP (Coefficient of performance). Tokias problemas, dažnu atveju, pavyksta išspręsti paprastų rankinių balansinių ventilių pagalba, o jei to nepakanka, tenka imtis rimtesnių korekcijų ir montuoti hidraulinius atskyrimo indus.


Be trijų pagrindinių raktų yra du papildomi, kurie savo svarba yra ne ką mažesni, o kartais net tiesiogiai įtakojantys sistemos ilgaamžiškumą ir sumažinantys eksploatacijos ir remonto išlaidas:

  • Sistema turi būti švari ir be oro;
  • Statinis sistemos slėgis turi būti pastovus


Mazesnes_sildymo_sistemos_sanaudos
Neefektyvios arba visai nenaudojamos priemonės orui iš sistemos šalinti, be tiesioginio neigiamo poveikio kaip triukšmas, kavitacija ir dalinis srauto sumažėjimas, priveda prie to, jog korozijos padariniai rūdys, dumblas ir magnetitas. Sutvarkykite savo inžinerines šildymo ir vėsinimo sistemas ir sumažinkite energijos sąnaudas bei eksploatacijos išlaidas.
Šiems papildomiems parametrams užtikrinti, tiek naujose sistemose, tiek ir jau esamose galima išsiversi su minimaliom išlaidom, o rezultatas bus matomas iškarto. „IMI Hydronic Engineering“ siūlo pažangiausias ir efektyviausias rinkoje purvo ir oro šalinimo sistemas. Tai gali būti purvo ir magnetito separatoriai „Cyclone“ ir „G-Force“ arba vakuuminiai degazatoriai „Vento“. Šios priemonės ne tik efektyviai pašalina jau esančius purvus bei orą, bet ir užtikrina sistemos sveikatą visą eksploatacijos laikotarpį. Švari ir be oro sistema prailgina siurblių tarnavimo laiką, sumažėja kavitacijos rizika, sumažėja korozija, taupoma energija. Tiksliai statinio slėgio palaikymo sistemai galime pasiūlyti sistemas su siurbliais ar oro kompresoriais. Kaip gerai veiks ši sistema, priklauso kiek rūpesčių turėsime ar išvengsime eksploatacijos metu. Pagrindinis oro patekimo į sistemas, o kartu ir iš to atsirandanti korozija yra tiesioginis padarinys netinkamos arba prastai prižiūrimos statinio slėgio palaikymo sistemos. IMI siūlo sistemas, kurios labai tiksliai palaiko statinį slėgį, užima mažai vietos ir eliminuoja visas iškylančias problemas, kai naudojami paprasti membraniniai indai. „IMI Hydronic Engineering“ – patikimas ir laiko patikrintas partneris pramoniniuose ir komerciniuose objektuose.

Namo_sildymo_sistemos_valymas